Surprise Eggs for kids

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 65 MB
  • Version 1.17
  • Dil Türkçe
  • Firma GiveFiveGames
Surprise Eggs for kids mobil oyununda yumurtaların içerisinden sürpriz hediyeler çıkacaktır.

Çocukların yemekten keyif aldıkları sürpriz yumurtalar artık cep telefonunuzda. Surprise Eggs for kids mobil oyununda çocuklarınız sürpriz yumurtaların içerisinden çıkacak oyuncular ile eğlenecekler. Android  cihazınıza indireceğiniz Surprise Eggs for kids mobil oyununda hediyeler sizi bekliyor. 

Surprise Eggs for kids sürpriz oyunu ve oyuncakları seven çocuklar için en iyi eğlencedir. Oyun oynamaya meraklı bebekler için 12 set içeriyor. Çocuklar, kızlar, balık, hayvanlar, dinozorlar, arabalar, korsanlar ve daha fazlası için set alabilirsiniz. Toplam oyun sürpriz Kinder ile çikolata yumurta bulunması gereken 124 oyuncak içerir. Ama kapsüller içinde gizlenmiş sadece basit oyuncaklar değil, aynı zamanda toplanabilir gelen resimler, bulmacalar ve oyuncaklar bulacaksınız.

Kutuyu yumurtadan çıkartın ve sürpriz hediyelerden koleksiyon oluşturabilirsiniz. Çocuklarınızın eğlenmesi için başarılı bir mobil oyun olan Surprise Eggs for kids mobil oyununda çikolataları yiyin, oyuncakları toplayın. 

Parmaklarını ovuşturarak sürpriz yumurta paketleme işlemini halledebilirsiniz. Birbirinden renkli yumurtalar oluşturabilirsiniz. 12 sette 124 parlak oyuncak ile karşılaşabilirsiniz. Basit oyuncaklara ek olarak bulmacanın 2 fotoğrafı, her sette 2 adet sürpriz hediye veriyor. Hediyelerin her birini bir araya getirerek kendi özel koleksiyonunuzu bir araya getirebilirsiniz. 

Surprise Eggs for kids indir